KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13789107
nr 1378 9107
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Tusch, Perspective Japanoise. Signerad, 59x88 cm, yttermått inklusive ram: 76x105 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:50:23
15/2 17:49:36
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd